21
Mayıs
2024
Salı
KOCAELİ
Ücretsiz Üye Olun.
Kendi sayfanızı kendiniz yapın.

Asya Otel

Otelimiz 4 suit, 76 çift, 10 tek yataklı olmak üzere 90 ve 165 yatak kapasitelidir.

Odalarımız Isı Camlı, Duşa Kabinli, Hilton Lavabo, Saç Kurutma Makinalı, Mini Barlı, Uydu Antenli, Direkt Telefon Bağlantılı, Klimalı 24 saat oda servisi ile hizmetinizdedir.
( Bütün salonlarımız klimalıdır )

Odalarimiz körfez manzarali olup Sehir merkezindeki marinaya cephelidir. 
Salonlarımız 10 kişiden 250 kişiye ulaşan kapasitesi ile her türlü toplantı, seminer ve özel yemek davetleriniz için hizmetinizdedir.
Salonlarımızda ücretsiz ADSL internet hizmetimiz de mevcuttur

İlgili Kişi :
Adres1 :Şahabettin Bilgisu Cad.No:135 İzmit / Kocaeli
Adres2 :
Posta Kodu :41200
Telefon :+90 (262) 321 31 25
Faks :+90 (262) 321 34 25
Elektronik Posta
Internet Sitesi

Önemli Not:

Kenthaber, Rekabetin korunmasına ilişkin dizinde yer alan ve yer almak isteyen tüm tüzel/gerçek kişiler için hiç bir ayrım yapmadan kayıt imkanı tanır. Kayıt olabilmek için tek koşul ücretsiz üye olmanızdır.

Üye olduktan sonra bilgilerinizi size verilen panelde "Firmalarım" linkine tıklayarak gönderebilirsiniz. Ekibimiz kısa zamanda bilgilerinizi teyit edip sayfanızın yayına açılmasını sağlayacaktır.

Bilgilerinizdeki eksiklik ve hataları bildirmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Detaylı, özgün bir sayfa hazırlamak ve dizinimizden daha verimli faydalanmak isterseniz (ücretli) bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kenthaber, herhangi eksiklik, yanıltıcı bilgi yada amacını aşan bir durum olması halinde kesinlikle sorumlu tutulamaz. Bu ve benzeri durumları bildirmek üzere bizimle iletişime geçebilirsiniz.