8
Aralık
2023
Cuma
ADANA
Ücretsiz Üye Olun.
Kendi sayfanızı kendiniz yapın.

Çukurova Üniversitesi Sosyal Bilimleri Enstitüsü

Vizyonumuz: Üniversitemizin temel değerleri ışığında, eğitim-öğretim programlarında sürekli iyileştirme yaparak, ulusal ve uluslar arası platformda önde gelen sosyal bilimler enstitüleri arasında yer almak ve üniversite-mezun dayanışmasının güçlendirildiği, akademik ve idari çalışmalara ilişkin çaba ve hedeflerin desteklendiği ve iş dünyası ile işbirliğinin geliştirildiği bir ortam sağlamaktır. 

Misyonumuz: Sosyal bilimler alanında bilimsel araştırma ve analitik düşünme yetenek ve becerisine sahip, teknolojik, sosyal ve kültürel değişimleri anlayıp yorumlayabilen ve karşılaşılan sorunlara çözüm üretebilecek nitelikte öğretim elemanları yetiştirerek bilimsel gelişmeye katkı sağlamak ve iş hayatının çeşitli alanlarında yetenekli insan gücüne katkıda bulunmaktır.
 

 

İlgili Kişi :
Adres1 :Çukurova Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Adana
Adres2 :
Posta Kodu :
Telefon :
Faks :
Internet Sitesi

Önemli Not:

Kenthaber, Rekabetin korunmasına ilişkin dizinde yer alan ve yer almak isteyen tüm tüzel/gerçek kişiler için hiç bir ayrım yapmadan kayıt imkanı tanır. Kayıt olabilmek için tek koşul ücretsiz üye olmanızdır.

Üye olduktan sonra bilgilerinizi size verilen panelde "Firmalarım" linkine tıklayarak gönderebilirsiniz. Ekibimiz kısa zamanda bilgilerinizi teyit edip sayfanızın yayına açılmasını sağlayacaktır.

Bilgilerinizdeki eksiklik ve hataları bildirmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Detaylı, özgün bir sayfa hazırlamak ve dizinimizden daha verimli faydalanmak isterseniz (ücretli) bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kenthaber, herhangi eksiklik, yanıltıcı bilgi yada amacını aşan bir durum olması halinde kesinlikle sorumlu tutulamaz. Bu ve benzeri durumları bildirmek üzere bizimle iletişime geçebilirsiniz.