8
Aralık
2023
Cuma
ADANA
Ücretsiz Üye Olun.
Kendi sayfanızı kendiniz yapın.

Çukurova Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi

1993 yılında kurulan Fakülte’de eğitim-öğretime 1995-1996 ders yılında 20 öğrenci alınarak başlanmıştır.

Diş Hekimliği Fakültesi: Diş Hastalıkları ve Tedavisi, Protetik Diş Tedavisi, Ortodonti, Ağız, Diş ve Çene Hastalıkları Cerrahisi, Periodontoloji, Pedodonti, Oral İmplantoloji anabilim dallarından oluşmaktadır. Fakültede 6 akademik personel görev yapmaktadır. Fakültenin modern anlamda düzenlenmiş "Sürekli Eğitim Kliniği" bulunmaktadır.

İlgili Kişi :
Adres1 :Çukurova Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Balcalı Yerleşkesi
Adres2 :BALCALI - ADANA / TÜRKİYE
Posta Kodu :01330
Telefon :(322) 338 73 30
Faks :(322) 338 73 31
Elektronik Posta
Internet Sitesi

Önemli Not:

Kenthaber, Rekabetin korunmasına ilişkin dizinde yer alan ve yer almak isteyen tüm tüzel/gerçek kişiler için hiç bir ayrım yapmadan kayıt imkanı tanır. Kayıt olabilmek için tek koşul ücretsiz üye olmanızdır.

Üye olduktan sonra bilgilerinizi size verilen panelde "Firmalarım" linkine tıklayarak gönderebilirsiniz. Ekibimiz kısa zamanda bilgilerinizi teyit edip sayfanızın yayına açılmasını sağlayacaktır.

Bilgilerinizdeki eksiklik ve hataları bildirmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Detaylı, özgün bir sayfa hazırlamak ve dizinimizden daha verimli faydalanmak isterseniz (ücretli) bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kenthaber, herhangi eksiklik, yanıltıcı bilgi yada amacını aşan bir durum olması halinde kesinlikle sorumlu tutulamaz. Bu ve benzeri durumları bildirmek üzere bizimle iletişime geçebilirsiniz.