9
Aralık
2023
Cumartesi
YAYLADAĞI - HATAY
Ücretsiz Üye Olun.
Kendi sayfanızı kendiniz yapın.

okay şekerleme

yayladağının  meşur lokumu olup akdeniz bölgesi ve çevresinde tanınmaktadır.mevcut olan çeşitleri:sade,cevizli ve fındıklıdır.ürünlerde herhangi katkı maddesi bulunmamaktadır.herşey avrupa standartlarında üretilir.ayrıca özel günlerde ve mevlütlerde sipariş alınır.ürünlerimiz patentlidir.

İlgili Kişi :mehmet okay
Adres1 :hatay/yayladag atatürk cad no 126
Adres2 :kutulus mah tekel sok no 03
Posta Kodu :31550
Telefon :03264712190 ve 05442578145
Faks :yok
Elektronik Posta
Internet Sitesi

Önemli Not:

Kenthaber, Rekabetin korunmasına ilişkin dizinde yer alan ve yer almak isteyen tüm tüzel/gerçek kişiler için hiç bir ayrım yapmadan kayıt imkanı tanır. Kayıt olabilmek için tek koşul ücretsiz üye olmanızdır.

Üye olduktan sonra bilgilerinizi size verilen panelde "Firmalarım" linkine tıklayarak gönderebilirsiniz. Ekibimiz kısa zamanda bilgilerinizi teyit edip sayfanızın yayına açılmasını sağlayacaktır.

Bilgilerinizdeki eksiklik ve hataları bildirmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Detaylı, özgün bir sayfa hazırlamak ve dizinimizden daha verimli faydalanmak isterseniz (ücretli) bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kenthaber, herhangi eksiklik, yanıltıcı bilgi yada amacını aşan bir durum olması halinde kesinlikle sorumlu tutulamaz. Bu ve benzeri durumları bildirmek üzere bizimle iletişime geçebilirsiniz.