25
Haziran
2024
Salı
MUŞ
Ücretsiz Üye Olun.
Kendi sayfanızı kendiniz yapın.

Zümrüt Otel

Zümrüt Otel 350 kişilik (Lale Restorant) 200 kişilik (Safran Restorant) 100 kişilik toplantı ve konferans salonu Saat 16.00 - 23.00 arası açık Sauna. Amerikan bar ve TV salonları geniş iç tasarımlı lobisi 100 araçlık özel otoparka sahiptir

Zümrüt Otel tamamı geniş ve ferah iç dizaynı ile 24 saat hizmetinize sunulmuş sıcak su, herbirinde uydu yayınlı televizyon, radyo ve müzik yayınları, direkt telefon çıkışları mini bara sahip odalarında (4 Suit) (10 Triple) olmak üzere 72 oda kapasiteli olup 24 saat oda servisi ile hizmetinizde olacaktır.

İlgili Kişi :
Adres1 :İstasyon Cad. Hastane Karşısı , Muş
Adres2 :
Posta Kodu :
Telefon :+90 436 212 96 05
Faks :+90 436 212 92 76
Elektronik Posta
Internet Sitesi

Önemli Not:

Kenthaber, Rekabetin korunmasına ilişkin dizinde yer alan ve yer almak isteyen tüm tüzel/gerçek kişiler için hiç bir ayrım yapmadan kayıt imkanı tanır. Kayıt olabilmek için tek koşul ücretsiz üye olmanızdır.

Üye olduktan sonra bilgilerinizi size verilen panelde "Firmalarım" linkine tıklayarak gönderebilirsiniz. Ekibimiz kısa zamanda bilgilerinizi teyit edip sayfanızın yayına açılmasını sağlayacaktır.

Bilgilerinizdeki eksiklik ve hataları bildirmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Detaylı, özgün bir sayfa hazırlamak ve dizinimizden daha verimli faydalanmak isterseniz (ücretli) bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kenthaber, herhangi eksiklik, yanıltıcı bilgi yada amacını aşan bir durum olması halinde kesinlikle sorumlu tutulamaz. Bu ve benzeri durumları bildirmek üzere bizimle iletişime geçebilirsiniz.