4
Haziran
2023
Pazar
DİDİM - AYDIN
Ücretsiz Üye Olun.
Kendi sayfanızı kendiniz yapın.

Eros Hotel

TURAN HOTEL Didim Altınkum Merkezde, Altınkum merkez plajına 75 metre mesafede belediye belgeli bir aile işletmesidir. 20 yıllık geçmişiyle Altınkum'un turizm sektöründeki ilklerindendir.

İsteğe bağlı oda planı, restaurant, snack büfe, kahvaltı servisi... Havuzumuz, çocuk havuzumuz, havuz barımız mevcuttur.

Odalarımız isteğe göre tek kişilik, çift kişilik, üç kişilik odalardır.

Bütün odalarımızda klima, televizyon, buzdolabı, wc/duş, sıcak su mevcuttur.

İlgili Kişi :
Adres1 :Altınkum Mah., Karakol Caddesi No: 19 Altınkum-Didim- Aydın
Adres2 :
Posta Kodu :
Telefon : +90 256 813 11 72
Faks :

Önemli Not:

Kenthaber, Rekabetin korunmasına ilişkin dizinde yer alan ve yer almak isteyen tüm tüzel/gerçek kişiler için hiç bir ayrım yapmadan kayıt imkanı tanır. Kayıt olabilmek için tek koşul ücretsiz üye olmanızdır.

Üye olduktan sonra bilgilerinizi size verilen panelde "Firmalarım" linkine tıklayarak gönderebilirsiniz. Ekibimiz kısa zamanda bilgilerinizi teyit edip sayfanızın yayına açılmasını sağlayacaktır.

Bilgilerinizdeki eksiklik ve hataları bildirmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Detaylı, özgün bir sayfa hazırlamak ve dizinimizden daha verimli faydalanmak isterseniz (ücretli) bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kenthaber, herhangi eksiklik, yanıltıcı bilgi yada amacını aşan bir durum olması halinde kesinlikle sorumlu tutulamaz. Bu ve benzeri durumları bildirmek üzere bizimle iletişime geçebilirsiniz.