30
Mayıs
2023
Salı
DİDİM - AYDIN
Ücretsiz Üye Olun.
Kendi sayfanızı kendiniz yapın.

Sea Bird Hotel

Sea Bird Hotel işletmesi sizler için özenle hazırlanmış 59 oda, 130 yatak kapasitesiyle Altınkum Göçler Bölgesinde hizmet verir. Plaja sıfır konumdadır.

Bütün odalarda klima, minibar, tv., radyo, kasa, saç kurutma makinesi, 24 saat sıcak su, yurt içi ve dışına arama yapılabilinen telefon mevcuttur.

Bünyesinde sizler için Güneşlenme terası, yüzme havuzu, çocuk havuzu, alakart restoran, kapalı restoran, disko, internet kafe, bilardo, masa tenisi, hokey, snack bar, lobi bar, barındırır.

Altınkum'un en güzel köşesinde, ikinci plaja sıfır restoranıyla gün boyu snack bar hizmetinizdedir.

İlgili Kişi :
Adres1 :Göçler Mevkii, Yalı Cad. No:26 Altınkum - Didim - Aydın
Adres2 :
Posta Kodu :
Telefon :+90 256 813 28 85
Faks :+90 256 813 83 91
Elektronik Posta
Internet Sitesi

Önemli Not:

Kenthaber, Rekabetin korunmasına ilişkin dizinde yer alan ve yer almak isteyen tüm tüzel/gerçek kişiler için hiç bir ayrım yapmadan kayıt imkanı tanır. Kayıt olabilmek için tek koşul ücretsiz üye olmanızdır.

Üye olduktan sonra bilgilerinizi size verilen panelde "Firmalarım" linkine tıklayarak gönderebilirsiniz. Ekibimiz kısa zamanda bilgilerinizi teyit edip sayfanızın yayına açılmasını sağlayacaktır.

Bilgilerinizdeki eksiklik ve hataları bildirmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Detaylı, özgün bir sayfa hazırlamak ve dizinimizden daha verimli faydalanmak isterseniz (ücretli) bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kenthaber, herhangi eksiklik, yanıltıcı bilgi yada amacını aşan bir durum olması halinde kesinlikle sorumlu tutulamaz. Bu ve benzeri durumları bildirmek üzere bizimle iletişime geçebilirsiniz.