3
Haziran
2023
Cumartesi
DİDİM - AYDIN
Ücretsiz Üye Olun.
Kendi sayfanızı kendiniz yapın.

Holiday Resort Hotel


Ege'nin nadide koylarından Akbük koyunda hayalinizdeki tatili gerçekleştirmek için profesyonel ekiplerimiz sizi bekliyor...
Erken rezervasyon yapanlar kazanıyor!

Yepyeni Executive Lounge ile şimdi daha da ayrıcalıklı!

Holiday Resort, tamamen yenilenmiş Executive Lounge'u ile misafirlerini unutulmayacak bir Holiday Executive Kat tecrübesi yaşamaya davet ediyor. Katlarımızda, eşsiz deniz manzarası ile misafirlerine ferah ve şık bir ortamda çalışma, dinlenme ve toplantılarını gerçekleştirme imkanı sunuyor.

Hızlı internet bağlantısı ile e-maillerinizi takip ederken, iş dünyasına yayın yapan TV kanallarına göz atabilir ve gün boyu ikramımız olan hafif aperatifler ve içecekler ile tatil keyfini Holiday Resort'ta yaşayabilirsiniz. 
Katlarımızda, eşsiz deniz manzarası ile misafirlerine ferah ve şık bir ortamda çalışma, dinlenme ve
toplantılarını gerçekleştirme imkanı sunuyor.

Hızlı internet bağlantısı ile e-maillerinizi takip ederken, iş dünyasına yayın yapan TV kanallarına göz atabilir ve gün boyu ikramımız olan hafif aperatifler ve içecekler ile tatil keyfini Holiday Resort'ta yaşayabilirsiniz.

Sicak yaz günlerinin gözde mekanı....

Yaz günlerinde dinlenmek, yüzmek ve serinlemek için ideal adres! Büyük havuza sahip olan Holiday Resort Hotel, konuklarına şemsiye ve şezlong servislerinin yanı sıra, cafe-break saati snackbarı ile ayrıcalıklı bir hizmet sunuyor.

Holiday Resort sağlığına önem veren konukları için de bir çok olanağa sahip. tenis kortları, fitness center'ı ile hizmet veriyor. Ayrıca sauna, hamam ve masaj odaları da gün boyu rahatlamak isteyen konukları profesyonel bir ekiple ağırlıyor.

Akşam yemeğiniz damak tadınıza göre hazırlanmış restaurantımızda hazır beklemektedir. Restauranımız ailenizle bir araya gelebilmeniz veya bir toplantıya ev sahipliği yapabilmeniz için tasarlanmıştır. Bu mükemmel ambiyansı sakın kaçırmayın.

Gün boyunca yorulduktan sonra misafir odalarınıza çekilebilir, 24 saat oda servisimizden faydalanabilir, manzaralı bir balkonda gecenin keyfini çıkartabilirsiniz.

İlgili Kişi :
Adres1 :Oteler Mevkii Akbük , Didim -Aydın
Adres2 :
Posta Kodu :
Telefon :+90 256 846 18 30
Faks :+90 256 846 19 13
Elektronik Posta
Internet Sitesi

Önemli Not:

Kenthaber, Rekabetin korunmasına ilişkin dizinde yer alan ve yer almak isteyen tüm tüzel/gerçek kişiler için hiç bir ayrım yapmadan kayıt imkanı tanır. Kayıt olabilmek için tek koşul ücretsiz üye olmanızdır.

Üye olduktan sonra bilgilerinizi size verilen panelde "Firmalarım" linkine tıklayarak gönderebilirsiniz. Ekibimiz kısa zamanda bilgilerinizi teyit edip sayfanızın yayına açılmasını sağlayacaktır.

Bilgilerinizdeki eksiklik ve hataları bildirmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Detaylı, özgün bir sayfa hazırlamak ve dizinimizden daha verimli faydalanmak isterseniz (ücretli) bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kenthaber, herhangi eksiklik, yanıltıcı bilgi yada amacını aşan bir durum olması halinde kesinlikle sorumlu tutulamaz. Bu ve benzeri durumları bildirmek üzere bizimle iletişime geçebilirsiniz.