29
Mayıs
2023
Pazertesi
SELÇUK - İZMİR
Ücretsiz Üye Olun.
Kendi sayfanızı kendiniz yapın.

Selçuk Pınar Otel

yıldız kategorisinin tüm konforuna ve daha fazlasına sahip 40 oda, 80 yatak kapasiteli otelimizde, bütün odalarda özel banyo, saç kurutma makinesi, direk telefon hattı, televizyon, uydu anteni, klima, merkezi ısıtma sistemi ve balkon bulunmaktadır. Otelimizin bir katı sigara içmeyen misafirlerimiz için ayrılmıştır.

Restoran & Bar...
85'er kişi kapasiteli kapalı ve açık (teras) restoranımızda yerel mutfağımızın farklı tadlarını deneyebilirsiniz...
Yerli ve yabancı içkilerin sunulduğu loby barımızda, Türk lokumu eşliğinde kahvenizi içebilir , tavla, dama veya domino oynayarak hoşça vakit geçirebilirsiniz...

Servis ve Hizmetlerimiz...
Resepsiyonda ücretsiz özel kasa , uyandırma servisi ,
oda servisi , kablosuz internet bağlantısı , jeneratör , açık otopark , kuru temizleme...

İlgili Kişi :
Adres1 :Atatürk Mah.Şahabettin Dede Cad.No:17 Selçuk- İzmir
Adres2 :
Posta Kodu :
Telefon :+90 232 892 25 61
Faks :+90 232 892 30 33
Elektronik Posta
Internet Sitesi

Önemli Not:

Kenthaber, Rekabetin korunmasına ilişkin dizinde yer alan ve yer almak isteyen tüm tüzel/gerçek kişiler için hiç bir ayrım yapmadan kayıt imkanı tanır. Kayıt olabilmek için tek koşul ücretsiz üye olmanızdır.

Üye olduktan sonra bilgilerinizi size verilen panelde "Firmalarım" linkine tıklayarak gönderebilirsiniz. Ekibimiz kısa zamanda bilgilerinizi teyit edip sayfanızın yayına açılmasını sağlayacaktır.

Bilgilerinizdeki eksiklik ve hataları bildirmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Detaylı, özgün bir sayfa hazırlamak ve dizinimizden daha verimli faydalanmak isterseniz (ücretli) bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kenthaber, herhangi eksiklik, yanıltıcı bilgi yada amacını aşan bir durum olması halinde kesinlikle sorumlu tutulamaz. Bu ve benzeri durumları bildirmek üzere bizimle iletişime geçebilirsiniz.