30
Mayıs
2024
Perşembe
BODRUM - MUĞLA
Ücretsiz Üye Olun.
Kendi sayfanızı kendiniz yapın.

Tropicano Bodrum Club

Tropicano Bodrum Club mevkii olarak Gündoğan ’a 3 km Bodrum ’a 23km, Bodrum havaalanına 43km mesafededir.

Yatak Sayısı: 460 Oda, 1200 Yatak, 417 Standart Oda, 2 Engelli Odası, 33 Aile Odası, 6 Suit, 2 Junior Suit

Oda Özellikleri: Telefon, Banyo, WC, Saç Kurutma makinası, Minibar, Kasa, Balkonin Some Rooms, Uydu TV, Müzik Yayınıon TV, Split Klima, Bazı Odalarda Teras, Otel Odalarında Zemin Halı Kaplı, Club Odalarında Zemin Seramik Kaplı.

Yeme,İçme: 6 Restaurant Snack Bar, 2 Kapalı Restaurant, Teras Restaurant, 3 A La Carte Restaurant, Lobi Bar, Plaj Bar, 3 Pool Bars

Servis: Sağlık Odası, Internet, Çamaşır ve Ütü Servisi, Alışveriş Merkezi, Açık Otopark

Aktiviteler: 4 Açık Yüzme Havuzu ve Çocuk Bölümü, 1 Kapali Yüzme Havuzu Su Kaydırağı, Türk Hamamı, Sauna, Masaj, Sağlık Merkezi, Kuaför, Jimnastik Salonu, Çocuklar için oyun alanı, Mini Club, TV Odası, Disko, Boccia, Oyun Salonu, Akşam şovları Amfitiyatroda, Internet Kafe

Spor Alanları: Tenis Kortu, Masa Tenisi, Bilardo, Voleybol, Basketbol, Mini Futbol. Aquapark

Çevre: Dalış Okulu, Su Sporları

İlgili Kişi :
Adres1 :Gündoğan Beldesi , Buruncuk Mevkii Bodrum/Muğla
Adres2 :
Posta Kodu :
Telefon :+90 (252) 387 81 35
Faks :+90 (252) 387 86 57
Elektronik Posta

Önemli Not:

Kenthaber, Rekabetin korunmasına ilişkin dizinde yer alan ve yer almak isteyen tüm tüzel/gerçek kişiler için hiç bir ayrım yapmadan kayıt imkanı tanır. Kayıt olabilmek için tek koşul ücretsiz üye olmanızdır.

Üye olduktan sonra bilgilerinizi size verilen panelde "Firmalarım" linkine tıklayarak gönderebilirsiniz. Ekibimiz kısa zamanda bilgilerinizi teyit edip sayfanızın yayına açılmasını sağlayacaktır.

Bilgilerinizdeki eksiklik ve hataları bildirmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Detaylı, özgün bir sayfa hazırlamak ve dizinimizden daha verimli faydalanmak isterseniz (ücretli) bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kenthaber, herhangi eksiklik, yanıltıcı bilgi yada amacını aşan bir durum olması halinde kesinlikle sorumlu tutulamaz. Bu ve benzeri durumları bildirmek üzere bizimle iletişime geçebilirsiniz.