22
Nisan
2024
Pazertesi
BODRUM - MUĞLA
Ücretsiz Üye Olun.
Kendi sayfanızı kendiniz yapın.

Lykia World & Village

LykiaWorld Ölüdeniz, Baba dağlarının eteklerinde çam ağaçlarıyla çevrili geniş bir arazi üzerinde yer almaktadır. Mükemmel mimarisi eski Roma, Bizans, Osmanlı, Selçuklu ve Yunan mimarileri ile çağdaş Türk kültürü arasında bir köprü oluşturmaktadır.

Turkuaz renkli Ege Denizi kıyılarındaki 750 metrelik sahil boyunca uzanan özel bir kum ve çakıl plajına sahiptir. 2002 yılından itibaren, 50.000 m2’lik park alanına ve 650 metrelik kumsala sahip komşu Kı drak Koruma Alanı da (resepsiyondan 10 dakikalık yürüyüş mesafesinde) dahil edilmiştir.

Residence, bir otelin konforuyla bir tatil köyünün olanaklarını birleştirmekte olup, konfor ve rahatlığı arayan bireyler ve çiftler için idealdir.

Tüm yıl hizmet veren Residence Bölümünde; balkon veya teras, küvetli banyo, minibar, uydu TV ve internet bağlantısının bulunduğu ve sıcak yaz ayları boyunca klima hizmetinin sunulduğu 266 geniş oda mevcuttur.

Village, aile tatili için idealdir. Tesisin kalbinde, eğlence ve etkinliklere yakın konumda bulunan Village, rahat bir atmosfer içerisinde sizlere huzur ve sessizlik vahası da sunmaktadır.

Village Bölümünde; balkon veya teras, duş, uydu TV, internet bağlantısı, minibar ve çamaşır servisinin bulunduğu, Temmuz - Ağustos ayları boyunca klima hizmetinin sunulduğu 550 oda mevcuttur.

Güneşin altında dinlenmek, ailenizle birlikte oyunlar oynamak veya forma girmek için biraz yüzmek istiyorsanız, LykiaWorld Ölüdeniz'deki 19 yüzme havuzu içerisinden zevkinize uygun bir havuz bulacağınıza emin olabilirsiniz.

Village bölümünde yer alan Oasis ile Residence bölümünde yer alan Blue Lagoon, hayranlık uyandıran deniz manzaraları ile sadece huzuru ve sessizliği arayan yetişkinlere özgü yerlerdir. Biri Residence bulunan kapalı yüzme havuzu olmak üzere ailelerin eğlenebileceği beş havuz, Çocuk Cennetinde ve Mini Club'da toplam on çocuk yüzme havuzu mevcut olup, Village'de yeni yürümeye başlayan çocuklar için bir de çocuk eğlence havuzu bulunmaktadır.

Mükemmel bir dinlenme için, Thalasso Okeanos Centre'da ısıtmalı bir deniz suyu havuz bulunmaktadır.

Golf
Tüple Dalış Günlük Dalış
Dalış Dersleri
Fiyat Listesi
Su Altı Fotoğrafçılık Semineri
Kariyer Programı
Dalış Merkezi ile Irtibat
Su Sporları
Extrem Sporlar
Diğer Spor Aktiviteleri

İlgili Kişi :
Adres1 :P.O Box 102 Fethiye / Muğla
Adres2 :
Posta Kodu :48340
Telefon :+90 (252) 617 02 00 - 617 04 00 - 614 03 99
Faks :+90 (252) 617 03 50
Elektronik Posta
Internet Sitesi

Önemli Not:

Kenthaber, Rekabetin korunmasına ilişkin dizinde yer alan ve yer almak isteyen tüm tüzel/gerçek kişiler için hiç bir ayrım yapmadan kayıt imkanı tanır. Kayıt olabilmek için tek koşul ücretsiz üye olmanızdır.

Üye olduktan sonra bilgilerinizi size verilen panelde "Firmalarım" linkine tıklayarak gönderebilirsiniz. Ekibimiz kısa zamanda bilgilerinizi teyit edip sayfanızın yayına açılmasını sağlayacaktır.

Bilgilerinizdeki eksiklik ve hataları bildirmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Detaylı, özgün bir sayfa hazırlamak ve dizinimizden daha verimli faydalanmak isterseniz (ücretli) bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kenthaber, herhangi eksiklik, yanıltıcı bilgi yada amacını aşan bir durum olması halinde kesinlikle sorumlu tutulamaz. Bu ve benzeri durumları bildirmek üzere bizimle iletişime geçebilirsiniz.