22
Şubat
2024
Perşembe
MERKEZ - MARDİN
Ücretsiz Üye Olun.
Kendi sayfanızı kendiniz yapın.

Büyük Mardin Oteli

Otelimiz 54 oda, 130 yatak kapasitesinde olup, 6 jakuzili suit oda, 7 özel taş odalarımız bulunmaktadır. 
Odalarımızda televizyon, mini bar, telefon, internet bağlantısı, 24 saat sıcak su, klima mevcut olup odalarımız mardin ve mazopotomya manzaralıdır.


Odalarımızda televizyon, mini bar, telefon, internet bağlantısı, 24 saat sıcak su, klima mevcut olup odalarımız mardin ve mazopotomya manzaralıdır.

İlgili Kişi :
Adres1 :Yeniyol Caddesi , Mardin
Adres2 :
Posta Kodu :
Telefon :+90 (482) 212 83 47
Faks :+90 (482) 213 14 47
Elektronik Posta
Internet Sitesi

Önemli Not:

Kenthaber, Rekabetin korunmasına ilişkin dizinde yer alan ve yer almak isteyen tüm tüzel/gerçek kişiler için hiç bir ayrım yapmadan kayıt imkanı tanır. Kayıt olabilmek için tek koşul ücretsiz üye olmanızdır.

Üye olduktan sonra bilgilerinizi size verilen panelde "Firmalarım" linkine tıklayarak gönderebilirsiniz. Ekibimiz kısa zamanda bilgilerinizi teyit edip sayfanızın yayına açılmasını sağlayacaktır.

Bilgilerinizdeki eksiklik ve hataları bildirmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Detaylı, özgün bir sayfa hazırlamak ve dizinimizden daha verimli faydalanmak isterseniz (ücretli) bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kenthaber, herhangi eksiklik, yanıltıcı bilgi yada amacını aşan bir durum olması halinde kesinlikle sorumlu tutulamaz. Bu ve benzeri durumları bildirmek üzere bizimle iletişime geçebilirsiniz.