22
Temmuz
2024
Pazertesi
ÇANKAYA - ANKARA
Belediye Sayfaları
Ücretsiz Üye Olun.
Kendi sayfanızı kendiniz yapın.

Elit Hotel

Elit Palas Boutique Otel Ankara, 35 toplam oda, 70 toplam yatak, 5 suit oda, 30 standart oda. Otel odaları Bahçe, şehir manzaralı. Ankara Elit Palas Boutique oda detayları ise, minibar, Direk telefon, kasa, kablosuz internet, kablo tv, split klima, küvet-banyo, wc, saç kurutma makinası, banyoda telefon. Otel Elit Palas Boutique genel özellikleri ilede Ankara'da müşterilerine hizmet vermektedir. Split klima, klima ile ısıtma, merkezi ısıtma, bahçe, tv odası, internet, iş merkezi, ütü, kuru temizleme, resepsiyonda kasa, 24 saat oda servisi, jeneratör, telefonla doktor, bebek bakıcısı, ücretsiz otopark. Elit Palas Boutique Otel Oda kahvaltı, yarım pansiyon, tam pansiyon, konsepti ile çalışmaktadır. Kahvaltı salonu, lobi bar, kafeterya, restaurant bar. 1 kapalı restoran 200 kişilik, Dünya Mutfağından damak tatları. Otel toplantı ve kongre hizmetleriylede siz degerli iş adamlarının yanındadır. 1 toplantı odası 250 kişi kapasiteli, Tepegöz, perde, beyaz tahta, slide projektör, flipchart, fax, DVD player, projeksiyon, barkovizyon, ses sistemi, mikrofon, video player, televizyon, klima. En büyük salon kapasitesi 200 kişi, Fuar ve Sergi Alanı 200 m2. Elit Palas Boutique Otel Ankara, Kapadokya'ya 230 km. Esenboğa Hava Alanı'na 30 km. mesafede ve Otel Şehir merkezindedir.

İlgili Kişi :
Adres1 :Bestekar Sok. No:26 Kızılay - Çankaya - Ankara
Adres2 :
Posta Kodu :
Telefon :+90 (312) 417 46 95
Faks :

Önemli Not:

Kenthaber, Rekabetin korunmasına ilişkin dizinde yer alan ve yer almak isteyen tüm tüzel/gerçek kişiler için hiç bir ayrım yapmadan kayıt imkanı tanır. Kayıt olabilmek için tek koşul ücretsiz üye olmanızdır.

Üye olduktan sonra bilgilerinizi size verilen panelde "Firmalarım" linkine tıklayarak gönderebilirsiniz. Ekibimiz kısa zamanda bilgilerinizi teyit edip sayfanızın yayına açılmasını sağlayacaktır.

Bilgilerinizdeki eksiklik ve hataları bildirmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Detaylı, özgün bir sayfa hazırlamak ve dizinimizden daha verimli faydalanmak isterseniz (ücretli) bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kenthaber, herhangi eksiklik, yanıltıcı bilgi yada amacını aşan bir durum olması halinde kesinlikle sorumlu tutulamaz. Bu ve benzeri durumları bildirmek üzere bizimle iletişime geçebilirsiniz.