17
Nisan
2024
Çarşamba
MERKEZ - BURSA
Belediye Sayfaları
Ücretsiz Üye Olun.
Kendi sayfanızı kendiniz yapın.

Hotel Efehan

Şehir merkezinde oluşu ile Cumhuriyet Alanı, Atatürk Heykel, Teyyare Kültür Merkezi, Büyük Şehir Belediyesine 100 m. ,Ulucami, Kapalı Çarþı, Kozaban, Fidan Han, Emir Han'a 300 m. mesafededir.
Atatürk Caddesi ve Cumhuriyet Caddesi arasındaki Hanlar bölgesinin tam ortasında Osmanlı Kültürünün mekan ve değerlerinin içinde yer alan konumu ile de ayrı bir ozelliğe sahiptir.
80 kiþi kapasiteli restoran ve kahvaltı salonu, 150 kiþi kapasiteli teras cafe ve restoran, 40 ve 80 kiþlik toplantý salonu ile internet odasına sahip olup özenli kuru temizleme ve çamasır yıkama servisi vermektedir.

İlgili Kişi :
Adres1 :Heykel Gümüşçeken Cad. No: 34 Bursa
Adres2 :
Posta Kodu :16020
Telefon :+90 (224) 225 22 60
Faks :+90 (224) 225 22 59
Elektronik Posta
Internet Sitesi

Önemli Not:

Kenthaber, Rekabetin korunmasına ilişkin dizinde yer alan ve yer almak isteyen tüm tüzel/gerçek kişiler için hiç bir ayrım yapmadan kayıt imkanı tanır. Kayıt olabilmek için tek koşul ücretsiz üye olmanızdır.

Üye olduktan sonra bilgilerinizi size verilen panelde "Firmalarım" linkine tıklayarak gönderebilirsiniz. Ekibimiz kısa zamanda bilgilerinizi teyit edip sayfanızın yayına açılmasını sağlayacaktır.

Bilgilerinizdeki eksiklik ve hataları bildirmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Detaylı, özgün bir sayfa hazırlamak ve dizinimizden daha verimli faydalanmak isterseniz (ücretli) bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kenthaber, herhangi eksiklik, yanıltıcı bilgi yada amacını aşan bir durum olması halinde kesinlikle sorumlu tutulamaz. Bu ve benzeri durumları bildirmek üzere bizimle iletişime geçebilirsiniz.