21
Mayıs
2024
Salı
MERKEZ - BURSA
Belediye Sayfaları
Ücretsiz Üye Olun.
Kendi sayfanızı kendiniz yapın.

Hotel Kardeş

Bursa'da 1965 'ten bu yana hizmet veren Hotel Kardeş her yere kolay ulaşım imkanı ile misafirlerinin tercih sebebi olmaya devam ediyor.

Hotel Kardeş rahatınız ve huzurunuz için her ayrıntıyı düşündü.Misafirlerine bu güzellikleri yaşatacak 48 Oda, 72 Yatak ve 105 kişilik kapasitesi ile hizmet vermektedir. 

Hotel Kardeş 48 Oda, 72 Yatak ve 105 kişilik kapasitesi ile hizmet vermektedir.

Odalarımızda ;

- Minibar
- Klima
- Banyo
- Wc
- 24 Saat Sıcak Su mevcuttur. Güvenlik kameraları ve kapı emniyet sigortaları ile müşterilerimizin güvenliği sağlanmış olup konakladığınız süre boyunca Sürücü Sigorta/AK SİGORTA bireysel kaza sigortası tarafımızdan yapılmıştır.

Sabahları açık büfe kahvaltı 50 kişilik kapasitesi ile Teras Salonda verilmektedir.

Ayrıca Özel Gün,Gece ve Toplantılara Teras Salonumuz hizmet vermektedir.

İlgili Kişi :
Adres1 :Santral Garaj Karşısı Bursa
Adres2 :
Posta Kodu :
Telefon :+90 (224) 272 17 70
Faks :+90 (224) 256 80 60
Elektronik Posta
Internet Sitesi

Önemli Not:

Kenthaber, Rekabetin korunmasına ilişkin dizinde yer alan ve yer almak isteyen tüm tüzel/gerçek kişiler için hiç bir ayrım yapmadan kayıt imkanı tanır. Kayıt olabilmek için tek koşul ücretsiz üye olmanızdır.

Üye olduktan sonra bilgilerinizi size verilen panelde "Firmalarım" linkine tıklayarak gönderebilirsiniz. Ekibimiz kısa zamanda bilgilerinizi teyit edip sayfanızın yayına açılmasını sağlayacaktır.

Bilgilerinizdeki eksiklik ve hataları bildirmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Detaylı, özgün bir sayfa hazırlamak ve dizinimizden daha verimli faydalanmak isterseniz (ücretli) bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kenthaber, herhangi eksiklik, yanıltıcı bilgi yada amacını aşan bir durum olması halinde kesinlikle sorumlu tutulamaz. Bu ve benzeri durumları bildirmek üzere bizimle iletişime geçebilirsiniz.