20
Mayıs
2024
Pazertesi
MERKEZ - ÇANAKKALE
Ücretsiz Üye Olun.
Kendi sayfanızı kendiniz yapın.

Anafartalar Hotel

Kapasite
71 toplam oda, 160 toplam yatak, 1 suit oda. Deniz ve şehir manzaralı.

Genel Özellikler
Odalarda split klima, merkezi ısıtma, tv odası, uydu tv, kablosuz internet, çamaşırhane, kuru temizleme, resepsiyonda kasa, 24 saat oda servisi, jeneratör, ücretsiz otopark...

Oda Özellikleri
Telefon, müzik yayını, balkon, minibar, televizyon, uydu tv, split klima, küvet-banyo, saç kurutma makinası...

Spor ve Aktiviteler
Bilardo.

Toplantı ve Kongre kapasitesi
3 toplantı odası (40 max. kapasite). Tepegöz, beyaz tahta, slide projektör, ses sistemi, mikrofon, video player, DVD player, fax.

Konum
Güzelyalı 12 km. Atatürk Hava Alanı 330 km. Şehir merkezinde.

Yemek Servisi
Oda kahvaltı, yarım pansiyon, tam pansiyon, kahvaltı salonu, kafeterya, lobi bar, teras bar. 2 alakart restoran (150 pax), 1 açık büfe restoran (800 pax). Dünya Mutfağı.

İlgili Kişi :
Adres1 :İskele Meydanı , Çanakkale
Adres2 :
Posta Kodu :17100
Telefon :+90 (286) 217 44 54 - 55
Faks :+90 (286) 217 44 57
Elektronik Posta
Internet Sitesi

Önemli Not:

Kenthaber, Rekabetin korunmasına ilişkin dizinde yer alan ve yer almak isteyen tüm tüzel/gerçek kişiler için hiç bir ayrım yapmadan kayıt imkanı tanır. Kayıt olabilmek için tek koşul ücretsiz üye olmanızdır.

Üye olduktan sonra bilgilerinizi size verilen panelde "Firmalarım" linkine tıklayarak gönderebilirsiniz. Ekibimiz kısa zamanda bilgilerinizi teyit edip sayfanızın yayına açılmasını sağlayacaktır.

Bilgilerinizdeki eksiklik ve hataları bildirmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Detaylı, özgün bir sayfa hazırlamak ve dizinimizden daha verimli faydalanmak isterseniz (ücretli) bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kenthaber, herhangi eksiklik, yanıltıcı bilgi yada amacını aşan bir durum olması halinde kesinlikle sorumlu tutulamaz. Bu ve benzeri durumları bildirmek üzere bizimle iletişime geçebilirsiniz.