31
Mayıs
2023
Çarşamba
MERKEZ - ÇANAKKALE
Ücretsiz Üye Olun.
Kendi sayfanızı kendiniz yapın.

Kolin Hotel

Tarihi açıdan zengin Çanakkale şehrimizde hizmetinize girmiş olan KOLİN Hotel; 600 yatak kapasitesiyle, sahilde 650 metre şeridi bulunan, her türlü Kongre/Toplantı ile Seminerlerinize ve konaklamalarınıza, aktiviteleriyle cazip hizmet sunmaya hazır beş yıldızlı bir tesistir. 
Toplam 276 oda, 600 yatak
Engeli Odası
Direk Telefon
Klima
Uydu kanallı TV
Anahtar kart
Emniyet kasası
Mini bar
Küvetli banyolar
Saç kurutma makinesi
Oturma gurubu
Yangın dedektörü
Tüm odalarda internet bağlantısı

İlgili Kişi :
Adres1 : Kepez Belediyesi / Çanakkale
Adres2 :
Posta Kodu :17100
Telefon :+90 (286) 218 08 08
Faks :+90 (286) 218 08 00
Elektronik Posta
Internet Sitesi

Önemli Not:

Kenthaber, Rekabetin korunmasına ilişkin dizinde yer alan ve yer almak isteyen tüm tüzel/gerçek kişiler için hiç bir ayrım yapmadan kayıt imkanı tanır. Kayıt olabilmek için tek koşul ücretsiz üye olmanızdır.

Üye olduktan sonra bilgilerinizi size verilen panelde "Firmalarım" linkine tıklayarak gönderebilirsiniz. Ekibimiz kısa zamanda bilgilerinizi teyit edip sayfanızın yayına açılmasını sağlayacaktır.

Bilgilerinizdeki eksiklik ve hataları bildirmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Detaylı, özgün bir sayfa hazırlamak ve dizinimizden daha verimli faydalanmak isterseniz (ücretli) bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kenthaber, herhangi eksiklik, yanıltıcı bilgi yada amacını aşan bir durum olması halinde kesinlikle sorumlu tutulamaz. Bu ve benzeri durumları bildirmek üzere bizimle iletişime geçebilirsiniz.