22
Nisan
2024
Pazertesi
MUĞLA
Ücretsiz Üye Olun.
Kendi sayfanızı kendiniz yapın.

Hillside Beach Club

Kendine ait bir koyda yer alan ve misafirleri tarafından "yeryüzündeki cennet" olarak tanımlanan Hillside Beach Club'da (Fethiye-Türkiye), olağanüstü doğası, masmavi denizi, yiyecek ve içecek festivali, güleryüzlü ve özenli ev sahipleri, kara ve deniz sporları, çocuk kulübü gibi aktivite seçenekleriyle ister aktif ister huzur dolu bir tatil geçirebilirsiniz. Ayrıca Hillside Beach Club; iki farklı Spa'sında sunduğu masajlar ve banyolarla konuklarına "bir hayali yaşatmaya" devam ediyor.

İlgili Kişi :
Adres1 :Kalemya Koyu Muğla
Adres2 :
Posta Kodu :48300
Telefon :+90 252 614 83 60
Faks :+90 252 614 14 70
Elektronik Posta
Internet Sitesi

Önemli Not:

Kenthaber, Rekabetin korunmasına ilişkin dizinde yer alan ve yer almak isteyen tüm tüzel/gerçek kişiler için hiç bir ayrım yapmadan kayıt imkanı tanır. Kayıt olabilmek için tek koşul ücretsiz üye olmanızdır.

Üye olduktan sonra bilgilerinizi size verilen panelde "Firmalarım" linkine tıklayarak gönderebilirsiniz. Ekibimiz kısa zamanda bilgilerinizi teyit edip sayfanızın yayına açılmasını sağlayacaktır.

Bilgilerinizdeki eksiklik ve hataları bildirmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Detaylı, özgün bir sayfa hazırlamak ve dizinimizden daha verimli faydalanmak isterseniz (ücretli) bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kenthaber, herhangi eksiklik, yanıltıcı bilgi yada amacını aşan bir durum olması halinde kesinlikle sorumlu tutulamaz. Bu ve benzeri durumları bildirmek üzere bizimle iletişime geçebilirsiniz.