30
Mayıs
2024
Perşembe
MERKEZ - GAZİANTEP
Belediye Sayfaları
Ücretsiz Üye Olun.
Kendi sayfanızı kendiniz yapın.

Büyük Hotel

Otel 49 oda 48 single 24 french bed olmak üzere 72 yatak kapasiteli, klimalı, banyolu, kablolu ve uydu yayınlı televizyonlu odalar...

120 kişilik çok amaçlı salon , açık büfe sabah kahvaltısı, lobi ve odalarda kablosuz internet bağlantısı, cafe&bar bünyesinde mevcuttur.   

Valilik, belediyeler, çarşı ve stadyuma yakın olan otelimiz 3 yıldıza aday olup tadilattan yeni çıktığımız için özel sınıf olarak hizmet vermektedir

İlgili Kişi :
Adres1 :Karagöz Cad. No :20 Gaziantep
Adres2 :
Posta Kodu :
Telefon :+90 342 232 38 12-13
Faks :+90 342 232 38 14

Önemli Not:

Kenthaber, Rekabetin korunmasına ilişkin dizinde yer alan ve yer almak isteyen tüm tüzel/gerçek kişiler için hiç bir ayrım yapmadan kayıt imkanı tanır. Kayıt olabilmek için tek koşul ücretsiz üye olmanızdır.

Üye olduktan sonra bilgilerinizi size verilen panelde "Firmalarım" linkine tıklayarak gönderebilirsiniz. Ekibimiz kısa zamanda bilgilerinizi teyit edip sayfanızın yayına açılmasını sağlayacaktır.

Bilgilerinizdeki eksiklik ve hataları bildirmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Detaylı, özgün bir sayfa hazırlamak ve dizinimizden daha verimli faydalanmak isterseniz (ücretli) bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kenthaber, herhangi eksiklik, yanıltıcı bilgi yada amacını aşan bir durum olması halinde kesinlikle sorumlu tutulamaz. Bu ve benzeri durumları bildirmek üzere bizimle iletişime geçebilirsiniz.