19
Temmuz
2024
Cuma
MARDİN

Mardin'de Eczacı Odası kuruldu

Türk Eczacıları Birliği (TEB) 34. Olağan Büyük Kongresi'nde alınan kararlar gereğince, 43. Bölge Mardin Eczacı Odası ve 44. Bölge Batman Eczacı Odası kuruldu.
TEB Merkez Heyeti'nin 6 Şubat 2004 tarihli toplantısında ataması yapılan kurucu yönetim kurulları şu şekilde oluştu:
"Mardin ve Şırnak illerinin bağlı olacağı 43. Bölge Mardin Eczacı Odası'nın Kurucu Yönetim Kurulu: Ecz. Hasan Tahsin Yavuz, Ecz. Cengiz Bingül, Ecz. Kadri Çalım, Ecz. Ömer Yıldırım ve Ecz. Adnan Aydın."
"Batman, Siirt ve Muş illerinin bağlı olacağı 44. Bölge Batman Eczacı Odası'nın Kurucu Yönetim Kurulu: Ecz. Şehmuz Özcan, Ecz. Nasrettin Öncü, Ecz. M. Faruk Ekmen, Ecz. M.Emin Beyaz ve Ecz. Eda Erken."
ANKARA - İHA
Yayın Tarihi : 11 Şubat 2004 Çarşamba 23:05:56


Bu haber hakkında yorum yazmak ister misiniz?
Yorumlarınız
ALİ YILDIRIM IP: 85.104.244.xxx Tarih : 30.03.2008 12:23:28

öncelikle hayırlı olsun dıyelım ben mardin selen kıslasında piyade uzman cavus olarak gorev yapmakdayım mardin istasyon bolgesınde halen gorev yapmakda olan sümer ezzanesınden asbel kade ıkı defa ılac almak zorunda kaldım ama once kendıme bel fıtıgından dolayı verılen ıgnelerın 7 tanesının olup dıgerlerını getırtdırecegını soyledıler ama aradan 2 sene gecmesıne ragmen bana halen ilacımı iade edecekler bunun parası benden ıkısene once aldı ama bana ılacımı ıade etmedı ve gene hanım ordan tekrar2008 mart ayı basında tekrar cocukların ılacını almaya varıyor ve tekrar aynı sorunla rastgelıyor ve halen aradan 1 ay gecmesıne ragmen ılacımız ıade edılmedı ve oraya gıdıp sormamıza ragmen verılen cevap abi kusura bakma receteyı bulamıyoruz oldu cevap benden tekrar recetenın kalan sayfasını ıstıyorlar boyle calısma pırensıbı olan kısılere neden calısma ruhsatı verılıyor bu kısılerın kendılerıne faydaları yokkı halka olsun busorunumu sıze yazdım ve bundan sonrada yazacagım kuura bakmayın basınızı agrıttık simdiden tesekkur ederım ılgınıze