22
Nisan
2024
Pazertesi
KOCASİNAN - KAYSERİ
Ücretsiz Üye Olun.
Kendi sayfanızı kendiniz yapın.

Hotel Çapari

Kentin her yerine kolayca ulaşılabilecek bir konumda olan Hotel Çapari dünyanın en seçkin kayak merkezlerinden Erciyes'e 25 Km., Eti uygarlığının başkenti Gültepe- Kaniş- Krum'a 40 Km. ve yeryüzünün en büyüleyici turizm merkezlerinin başında gelen, Kapadokya'ya 80 Km., havaalanına ise 6 km. uzaklıktadır.

Sizlere evinizi aratmayacak her türlü konfora sahip; 40 oda - 4 süitimizde (91 yatak kapasiteli) ; minibar, klima, Tv., Cıne-5 ve kablolu yayın, 24 saat sıcak su, saç kurutma makinaı, müzik yayını, direkt telefon mevcuttur.

Rahatlığınızı ilke edinen lobi, 75 kişilik restaurant ve şark salonumuz; seçkin ve güler yüzlü personelimizle sizlere hizmet vermektedir.

İlgili Kişi :
Adres1 :Cevher Nesibe Mah. Donanma Cad. No:12 Kocasinan/ Kayseri
Adres2 :
Posta Kodu :
Telefon :+90 (352) 222 52 78
Faks :+90 (352) 222 52 82
Elektronik Posta
Internet Sitesi

Önemli Not:

Kenthaber, Rekabetin korunmasına ilişkin dizinde yer alan ve yer almak isteyen tüm tüzel/gerçek kişiler için hiç bir ayrım yapmadan kayıt imkanı tanır. Kayıt olabilmek için tek koşul ücretsiz üye olmanızdır.

Üye olduktan sonra bilgilerinizi size verilen panelde "Firmalarım" linkine tıklayarak gönderebilirsiniz. Ekibimiz kısa zamanda bilgilerinizi teyit edip sayfanızın yayına açılmasını sağlayacaktır.

Bilgilerinizdeki eksiklik ve hataları bildirmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Detaylı, özgün bir sayfa hazırlamak ve dizinimizden daha verimli faydalanmak isterseniz (ücretli) bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kenthaber, herhangi eksiklik, yanıltıcı bilgi yada amacını aşan bir durum olması halinde kesinlikle sorumlu tutulamaz. Bu ve benzeri durumları bildirmek üzere bizimle iletişime geçebilirsiniz.