24
Mayıs
2024
Cuma
KOCASİNAN - KAYSERİ
Ücretsiz Üye Olun.
Kendi sayfanızı kendiniz yapın.

İns Grup

İns Grup adı altında birleşen 4 ayrı kuruluş TnTm Prodüksiyon, Kardelen Peyzaj, Detay Dizayn, Gürpınar Sanat Evi ve bu kuruluşların sırasıyla faaliyet gösterdiği alanlar Prodüksiyon ve Reklam Hizmetleri, Çevre Düzenleme Peyzaj, Web Tasarım ve Danışmanlık Hizmetleri, Resim Kursudur.
İlgili Kişi :Hasan Gürpınar
Adres1 :Sahabiye Mah. Bay Fuat Cad. Sancak Apt. Kat:5 No:14
Adres2 :
Posta Kodu :38000
Telefon :2325543
Faks :
Elektronik Posta

Önemli Not:

Kenthaber, Rekabetin korunmasına ilişkin dizinde yer alan ve yer almak isteyen tüm tüzel/gerçek kişiler için hiç bir ayrım yapmadan kayıt imkanı tanır. Kayıt olabilmek için tek koşul ücretsiz üye olmanızdır.

Üye olduktan sonra bilgilerinizi size verilen panelde "Firmalarım" linkine tıklayarak gönderebilirsiniz. Ekibimiz kısa zamanda bilgilerinizi teyit edip sayfanızın yayına açılmasını sağlayacaktır.

Bilgilerinizdeki eksiklik ve hataları bildirmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Detaylı, özgün bir sayfa hazırlamak ve dizinimizden daha verimli faydalanmak isterseniz (ücretli) bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kenthaber, herhangi eksiklik, yanıltıcı bilgi yada amacını aşan bir durum olması halinde kesinlikle sorumlu tutulamaz. Bu ve benzeri durumları bildirmek üzere bizimle iletişime geçebilirsiniz.