28
Eylül
2023
Perşembe
SAMSUN
Ücretsiz Üye Olun.
Kendi sayfanızı kendiniz yapın.

Ondokuz Mayıs Üniversitesi


Genel Bilgi

Ondokuz Mayıs Üniversitesi 1975 yılında kurulmuş olan bir devlet üniversitesidir. Üniversitenin merkez yerleşkesi, Karadeniz bölgesinde uluslararası bir limana ve havalimanına sahip olan Samsun’dadır.

Üniversitemiz, Tıp, Mühendislik, Diş Hekimliği, Fen Edebiyat , Ziraat, İlahiyat, Eğitim, İktisadi ve İdari Bilimler, Veteriner ve Hukuk Fakülteleri olmak üzere toplam 10 fakülte ve 1 konservatuvar da yürütülen 89 lisans programı, 2 yüksekokul , 9 Meslek Yüksekokulu (2 yıllık) ve bu yüksekokullarda 62 önlisans programı, 4 Enstitü (Sosyal Bilimler, Fen Bilimleri, Sağlık Bilimleri ve Güzel Sanatlar) ile eğitim-öğrenim hizmetlerini sürdürmektedir.
 

İlgili Kişi :
Adres1 :Samsun
Adres2 :On Dokuz Mayıs Üniversitesi
Posta Kodu :
Telefon :0 362 312 19 19
Faks :0 362 457 60 91
Elektronik Posta
Internet Sitesi

Önemli Not:

Kenthaber, Rekabetin korunmasına ilişkin dizinde yer alan ve yer almak isteyen tüm tüzel/gerçek kişiler için hiç bir ayrım yapmadan kayıt imkanı tanır. Kayıt olabilmek için tek koşul ücretsiz üye olmanızdır.

Üye olduktan sonra bilgilerinizi size verilen panelde "Firmalarım" linkine tıklayarak gönderebilirsiniz. Ekibimiz kısa zamanda bilgilerinizi teyit edip sayfanızın yayına açılmasını sağlayacaktır.

Bilgilerinizdeki eksiklik ve hataları bildirmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Detaylı, özgün bir sayfa hazırlamak ve dizinimizden daha verimli faydalanmak isterseniz (ücretli) bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kenthaber, herhangi eksiklik, yanıltıcı bilgi yada amacını aşan bir durum olması halinde kesinlikle sorumlu tutulamaz. Bu ve benzeri durumları bildirmek üzere bizimle iletişime geçebilirsiniz.