17
Nisan
2024
Çarşamba
BURSA
Ücretsiz Üye Olun.
Kendi sayfanızı kendiniz yapın.

Karkay Otel

67 toplam oda, tüm odalarda direk telefon bağlantısı, televizyon, kablolu tv, uydu bağlantılı televizyon, duş, tuvalet ve banyoda telefon bulunmaktadır.

Otel Özellikleri:

Merkezi ısıtma, internet bağlantısı, televizyon köşesi, oyun odası, resepsiyonda kasa, jeneratör, ücretsiz otopark, 1 toplantı odası, tepegöz, perde, mikrofon, televizyon, fax, kahvaltı salonu, kar bar.

Aktiviteler:

Sauna, masa tenisi, bilardo, disko, jogging, kış ve doğa sporları.

İlgili Kişi :
Adres1 :Uludağ Bursa
Adres2 :
Posta Kodu :
Telefon :+90 (224) 285 23 90
Faks :+90 (224) 285 23 92

Önemli Not:

Kenthaber, Rekabetin korunmasına ilişkin dizinde yer alan ve yer almak isteyen tüm tüzel/gerçek kişiler için hiç bir ayrım yapmadan kayıt imkanı tanır. Kayıt olabilmek için tek koşul ücretsiz üye olmanızdır.

Üye olduktan sonra bilgilerinizi size verilen panelde "Firmalarım" linkine tıklayarak gönderebilirsiniz. Ekibimiz kısa zamanda bilgilerinizi teyit edip sayfanızın yayına açılmasını sağlayacaktır.

Bilgilerinizdeki eksiklik ve hataları bildirmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Detaylı, özgün bir sayfa hazırlamak ve dizinimizden daha verimli faydalanmak isterseniz (ücretli) bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kenthaber, herhangi eksiklik, yanıltıcı bilgi yada amacını aşan bir durum olması halinde kesinlikle sorumlu tutulamaz. Bu ve benzeri durumları bildirmek üzere bizimle iletişime geçebilirsiniz.