8
Aralık
2023
Cuma
BURSA
Ücretsiz Üye Olun.
Kendi sayfanızı kendiniz yapın.

Ağaoğlu My Resort Otel

Ülkemizin en gözde kayak merkezi Uludağ'da yer alma ayrıcalığına sahip olan otelimiz, hizmet kalitesiyle kayak tutkunlarının vazgeçemeyeceği alternatifleri ile hizmetinizde.
Tüm kayak eotelin kayak öğretmenlerinden kişiykipmanları ve snowboardlar otelin kayak odasından temin edilmekle birlikte e özel veya grup dersleri de alabilirsiniz. 
 Ağaoğlu MY RESORT ULUDAĞ tesisimizde her türlü konfor düşünülerek hazırlanmış olan Standart, Suite ve Aile Odalarımız mevcuttur.

Misafirlerimizin sanki evlerindeymişcesine rahat etmeleri için odalarımızın tamamında mini bar, telefon, banyo, wc, 24 saat sıcak su, merkezi ısıtma, SAT TV ve saç kurutma makinesi bulunmaktadır.
Suite ve Deluxe odalarımız standart odalarımıza nazaran daha geniş olmakla beraber, Suite ve Deluxe odalarımızda diğer odalardan farklı olarak jakuzi bulunmaktadır..

İlgili Kişi :
Adres1 :Oteller Bölgesi Uludağ / Bursa
Adres2 :
Posta Kodu :
Telefon :+90 (224) 285 20 01
Faks :+90 (224) 285 22 21
Elektronik Posta
Internet Sitesi

Önemli Not:

Kenthaber, Rekabetin korunmasına ilişkin dizinde yer alan ve yer almak isteyen tüm tüzel/gerçek kişiler için hiç bir ayrım yapmadan kayıt imkanı tanır. Kayıt olabilmek için tek koşul ücretsiz üye olmanızdır.

Üye olduktan sonra bilgilerinizi size verilen panelde "Firmalarım" linkine tıklayarak gönderebilirsiniz. Ekibimiz kısa zamanda bilgilerinizi teyit edip sayfanızın yayına açılmasını sağlayacaktır.

Bilgilerinizdeki eksiklik ve hataları bildirmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Detaylı, özgün bir sayfa hazırlamak ve dizinimizden daha verimli faydalanmak isterseniz (ücretli) bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kenthaber, herhangi eksiklik, yanıltıcı bilgi yada amacını aşan bir durum olması halinde kesinlikle sorumlu tutulamaz. Bu ve benzeri durumları bildirmek üzere bizimle iletişime geçebilirsiniz.